Background Background

         Şirketimizin üretim yolculuğu, 1998 yılında Konsantre Meyve Suları ve Şalgam imalatıyla başlamıştır. Şirketimiz 2016 Yılından itibaren Mersin Serbest Bölgedeki 4.300m2 kapalı, 2000m2 açık alanda ikinci tesisini kurarak, Mersin Lemas Ltd.Şti. olarak yaklaşık 50 çalışanı ile sektörel payını ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Üçüncü Şirketimiz Emtia Gıda ile Mevcut ürünlerimizin yanında; Zeytin ve Zeytin Yağları, Bitkisel Yağlar, Reçel ile Bakliyat Çeşitlerinin üretimini, paketlenmesini ve satışını yapmaktadır.

            Ürün ve üretimde sürekli iyileştirme yapmak üzere bünyemizde kurduğumuz Ar-Ge birimimiz; Gıda Mühendislerimiz ve teknik ekibimizce, kendi Laboratuvarımızda çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Bugün itibariyle Lemas Gıda Ltd. Şti., Toplam Kalite ve Gıda Kalite Güvence Yönetim Sistemleri benimsemiş; Ketçap, Mayonez, Nar Ekşili Sos, Limon Sosu, Özel Yemek Sosları, Sirke Çeşitleri (elma, üzüm beyaz sirke), Meyve Suyu ve Konsantrelerini dünya standartlarında (ISO 9001:2000 OHSAS 18001 HELAL Sertifikalı) üretmektedir.

            Şirketimizin Yolculuğu, İki ayrı tesisimizde; Sektördeki Tecrübesi ve Bilgi Birikimiyle Sağlıklı, Hijyenik koşullarda, Çevre, İş ve İşçi Sağlığına duyarlı, İleri Teknoloji makine parkıyla yaklaşık 20 ülkede 40’dan fazla firmaya Üretim yaparak sürmektedir.

X
Destek Ekibimiz Sorularınızı Yanıtlaycaktır.
Merhaba Size Nasıl Yardımcı olabilirim ?
WhatsApp Destek Hattı